Гороскоп

Гороскоп 21-28 вересня

Овен
Період може подарувати багато можливостей та принести доленосні зустрічі. Можна планувати важливі справи. Слід уникати авантюр. Намагайтеся не вплутуватися в конфлікти, зверніть увагу на стан свого здоров'я. Одиноким представникам знаку можливо вдасться зустріти свою долю. Субота - гарний день для створення затишку в домі і прийому гостей.

Телець
Час сприятливий для вирішення різного роду питань та набуття нових знань і навичок. Цілеспрямованість допоможе вам подолати перешкоди на шляху до бажаного. Пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече.  Наприкінці тижня будьте обережні у фінансових питаннях.

Близнюки
Тиждень буде насиченим справами. Приділіть увагу питанням, які можна вирішити досить легко. Якщо бажаєте домогтися бажаного, вам варто бути більш доброзичливими.

Рак
Гарний час для розумової і фізичної роботи. На початку тижня ваш успіх буде залежати від уміння переконувати оточуючих у своїй правоті. Уникайте імпульсивних рішень. Можливі фінансові втрати.

Лев
Сприятливий період для самореалізації, вирішення фінансових питань і творчого росту. Кінець тижня обіцяє принести багато приємних сюрпризів. В п'ятницю ви можете зіткнутися з вирішенням хвилюючої вас проблеми. Вдалий час для з'ясування відносин з коханою людиною.

Діва
Прийняті в цей період рішення позначаться на вашій подальшій роботі та кар'єрі. Уважно ставтеся до пропозицій і погоджуйтеся на ті, які припускають освоєння нових знань і навичок. Прислухайтеся до інтуїції і проявляйте винахідливість, не пропустіть свій шанс.

Терези
Сприятливий період для професійної діяльності. Головна умова - не стояти на місці, а цілеспрямовано рухатися назустріч своїм цілям. Ви зможете впоратися з багатьма справами. Уникайте серйозних фінансових витрат.

Скорпіон
Якщо працюватимете натхненно, багато з того, що намітили здійснити, вдасться реалізувати. Намагайтеся не вступати в конфлікти і суперечки. Не виключені розчарування в особистому житті.

Стрілець
Досить вдалий період. Очікується поява чогось нового. Можливі пристрасті, скандали і бурхливі емоції в особистому житті. Наприкінці тижня варто приділити більше часу домашнім справам і не з'ясовувати стосунки з членами сім'ї.

Козеріг
Якщо ви працюватимете із завзяттям, вас чекатиме розвиток професійних справ. Можливі приємні збіги. Вам вдасться з легкістю вирішити побутові проблеми. Бережіть своє здоров'я, є ймовірність підхопити застуду.

Водолій
Вдалий час для роботи. Вівторок буде багатий на зустрічі і переговори. Можливо, ви зіткнетеся з питаннями, які вже вважали закритими. Четвер буде нести творчу енергію. Не бійтеся ризикувати і робити щось нове. Наприкінці тижня не відмовляйте собі в приємних дрібницях: купіть бажане, сходіть в кіно, зустріньтеся з друзями або проведіть час вдома.

Риби
Не виключені несподівана пропозиція і відновлення старих сердечних прихильностей. У середу намагайтеся не робити нічого нового, а займайтеся повсякденними, поточними справами. Наприкінці тижня можливий несподіваний поворот подій. Субота - гарний час для завершення раніше розпочатих домашніх справ. Будьте обережні з новими знайомими.