Гороскоп

Гороскоп на 1-7 червня

Овен
Приділіть увагу фінансовим питанням і діловим зустрічам. Очікується сприятливий вплив на особисте життя і стосунки. Не варто вирушати в тривалі поїздки.

Телець
На початку тижня можливий несприятливий збіг обставин, а непередбачена подія може призвести до серйозних конфліктів вдома. В середу-четвер можлива надмірна дратівливість і мінливий настрій. Ближче до вихідних намагайтеся більше відпочивати.

Близнюки
На початку тижня можлива надмірна дратівливість і мінливий настрій. В середині тижня - неприємності і конфлікти. Намагайтеся більше відпочивати, уникайте непотрібних витрат і фінансових операцій.

Рак
Вдалий час для того, щоб сформулювати свої цілі і завдання, і зайнятися їх реалізацією. Більше часу варто приділити домашнім справам. Уникайте непотрібних витрат і фінансових операцій. Намагайтеся не нервувати і не перевтомлюватися.

Лев
Всі пропозиції, що поступають на початку тижня, варто добре вивчати і досліджувати. Спірні питання краще вирішувати до обіду. Сприятливий період для зустрічей, відвідування заходів і врегулювання фінансових питань.

Діва
На початку тижня очікується занепад життєвих сил. Дотримуйтесь у всьому міри. Друга частина тижня сприятлива. Не варто піддаватися емоціям, контролюйте свою поведінку.

Терези
Період сприятливий для налагодження відносин. Подружні стосунки стануть більш гармонійними. Вдалий час для зміни іміджу, але можливі невдачі в професійній сфері.

Скорпіон
Відмінний період для примирення. На початку тижня слід бути уважними, щоб не наробити помилок. Середина тижня принесе зниження життєвого тонусу, можливі хвилювання, депресія. В кінці тижня уникайте неприємного товариства і виснажливих поїздок.

Стрілець
Сприятливий період. На цьому тижні при вирішенні важливих питань варто розраховувати тільки на себе. Час задуматися про свої заощадження і використовувати всі свої позитивні якості для добування грошей.

Козеріг
На цьому тижні в вас може прокинутися цілеспрямована людина і трудоголік. Тільки не забувайте про сім'ю. Зростуть вольові якості, що допоможе вирішити багато завдань. Вірогідні корисні зустрічі.

Водолій
Тиждень принесе цікаві ділові пропозиції. У вівторок не варто ризикувати, особливо в питаннях стосовно грошей. Що б не відбувалося, не опускайте рук. Висока ймовірність успіху в будь-яких сферах життя.

Риби
Вдалий період, але не варто чекати допомоги від оточуючих. Намагайтеся самі шукати вирішення задач. Приділіть увагу своєму здоров'ю і раціону харчування.