Гороскоп

Гороскоп 13-20 жовтня

Овен
У професійних справах намагайтеся не проявляти особливої активності. Не приймайте поспішних рішень і не піддавайтеся на провокації. Намагайтеся згладжувати конфлікти. Наприкінці тижня від вас знадобиться обережність і уважність. Більше уваги приділіть сімейним справам.

Телець
Напочатку тижня можливі дрібні неприємності, у другій половині - плоди вашої діяльності нарешті принесуть плоди. Варто бути акуратними в фінансових питаннях. Час згадати старих друзів. 

Близнюки
Йде вдалий час для розширення раніше розпочатої діяльності. Якщо хочете досягти певних цілей, не варто розслаблятися! Вдалий час для налагодження відносин. Наприкінці тижня від вас знадобиться обережність і уважність. Більше уваги приділіть сімейним справам. 

Рак
Не рекомендується братися за складні справи. Не виключені розбіжності і образи. Намагайтеся об'єктивно поставитися до своїх можливостей. Не варто перевантажувати свій організм. Проявляйте більше рішучості і зосередженості. Гарний час для самоосвіти.

Лев
Період принесе нове захоплення або знайомство з оригінальними людьми. Можна займатися вдосконаленням, саморозвитком і реалізацією сміливих ідей. Якщо ви комусь щось винні, саме час роздати борги і пробачити образи. Позбавтеся від старих непотрібних речей.

Діва
Присвятіть період роботі. Щоб досягти успіхів, викладайтеся на всі 100%. Потрібна обережність у вирішенні фінансових питань. В особистому житті починаються сприятливі зміни. 

Терези
Доведеться попрацювати, але зусилля не пройдуть марно. Завдання виявляться складнішими, ніж ви очікували. Гарний час для зміцнення ділової репутації та завершення раніше розпочатих справ. Не відмовляйте в допомозі, якщо до вас звернуться..

Скорпіон
Проявляйте обережність і уважність на роботі. Ви можете досягти творчих успіхів. Не виключена складна розмова з керівником. Сприятливий час для налагодження відносин, походів по магазинах і виправлення раніше допущених помилок.

Стрілець
Продуктивний період. Знайдіть час для освоєння раніше незнайомих знань і набуття нових навичок. Не варто вплутуватися в сумнівні справи. Уникайте всіх неблагонадійних пропозицій. Приділіть увагу особистому життю і спробуйте внести в нього різноманітність.

Козеріг
Відмінний час для реалізації планів, вирішення давніх проблем і спілкування з друзями. Варто відмовитися від ризикованих витівок і непродуманих вчинків. Для досягнення поставлених цілей доведеться докласти зусиль.

Водолій
Може з'явитися можливість професійного росту та шанс досягти нових вершин. Гарний час для обговорення фінансових питань і складання планів на майбутнє. Сприятливий час для закоханих і тих, хто прагне налагодити особисте життя.

Риби
Вам під силу реалізувати численні ідеї і наблизитися до досягнення цілей. Варто більш розважливо розпоряджатися своїми засобами. Бережіть нервову систему.