Гороскоп

Гороскоп 3-9 серпня

Овен
Гарний час для вирішення ділових питань. Щоб досягти поставленої мети, потрібно мати чітке уявлення про те, чого ви бажаєте. Бажано відмовитися від вирішення важливих справ. Можливі цікаві і непередбачувані повороти долі..

Телець
Хороший період. Можливі грошові доходи. Можна здійснювати покупки. Варто бути більш активними і цілеспрямованими. Не рекомендується змінювати роботу.

Близнюки
Приділіть увагу питанням, які турбують вас вже тривалий час. Від поїздок краще відмовитися. У вас може з'явитися можливість проявити свої таланти в різних сферах діяльності або зміцнити матеріальне становище. Є вірогідність укладення вигідного контракту, але варто бути обережними.

Рак
Якщо бажаєте привабити удачу і заробити, докладіть зусиль, проявіть ініціативу, і доля посміхнеться вам. Шанс може прийде звідти, звідки ви і не очікували. Можлива зустріч з людиною, яку ви дуже давно не бачили. При прийнятті важливих рішень варто зважувати всі "за" і "проти".

Лев
Сприятливий період для вирішення накопичених справ, але варто ризикувати. Негативні емоції можуть спричинити низку неприємностей. Не варто брати з собою великі гроші, стежте за кишенями.

Діва
Напочатку тижня можна проводити зустрічі і переговори. У вас буде можливість втілити в реальність незвичайні і потаємні бажання. У самотніх представників знаку є шанс зустріти другу половинку.

Терези
Покажіть впевненість у собі, і ви легко отримаєте бажане. Будьте уважні в фінансових питаннях, можливі втрати. Приділіть більше уваги рідним та близьким. Зробіть подарунок дітям. В особистому житті очікуються приємні події.

Скорпіон
Для досягнення поставлених цілей вам варто проявляти більше рішучості. Не бійтеся труднощів. Можливі зміни на роботі і в особистому житті. Не виключені нові зв'язки і знайомства.

Стрілець
Небажано брати участь в авантюрних і ризикованих справах. Намагайтеся не нервувати. Займайтеся тим, до чого лежить душа. Важливі рішення і переговори краще відкласти. Не давайте коханим людям приводу для ревнощів.

Козеріг
Остерігайтеся прагнення до авторитарності і надмірної прискіпливості до недоліків оточуючих. Слід довести до кінця раніше розпочаті справи. Не варто поспішати з прийняттям остаточних рішень. Намагайтеся уникати непотрібних розмов.

Водолій
Рекомендується проявляти більше ініціативи і наполегливості. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, необхідно уважно вивчити ситуацію. Поменше прислухайтеся до думки оточуючих. Випадкова зустріч може стати доленосною.

Риби
Якщо ви будете старанно обмірковувати свої дії, то можете розраховувати на хороший результат. Можливі конфліктні ситуації. Намагайтеся приділяти більше уваги і турботи своїм близьким.